Teine nädal

Hei 🙂

Suusi jälle siin

Aeg lendab nii ruttu, et ei jõua üldse blogi kirjutamiseni. Kogu aeg on see mõte, et nüüd kirjutaks midagi aga siis on juba päev läbi.

Eelmise nädala alguses ei käinud ma kahel päeval praktikal, sest olin voodis suremas. Täpselt ei saanudki aru, mis siis viga oli, aga õnneks läks üle ja siiani on kõik hästi. Need kaks päeva kodus voodis pikali olid tapvad. Isegi imestan, et seda ütlen, aga ma igatsesin praktikakohta väga.

Praktikal läheb endiselt kõik hästi, igav ei ole veel hakanud. Olen ilusti sisse elanud nii töö kui kolleegide mõttes. Mõned päevad on kergemad, mõned raskemad. Oleneb sellest, mis klientidega tegelema peab. Mõnel on selline hunnik dokumente, et reaalselt kolm tundi läheb sorteerimisele aega. Ja mõned toovad niiiiiiii räpaseid arveid, et tahaks keemilisse pärast minna.

Teise nädala lõpuks hakkasid mul juba kolleegide nimed ka meelde jääma, millega esimesel nädalal ikka väga keeruline oli. Tunnen, et olen kolleegide seas nii hästi vastu võetud, et ma tõesti hea meelega lähen iga hommik sinna 🙂

Nädalavahetus oli meil natukene kultuurne ka. Laupäeval käisime vaatasime remondis oleva Big Beni üle, nägime London Eye ära, edasi läksime Oxford Streetile shoppama. Shoppamine on siin minu tõsiseks nõrkuseks. Igas poes leian midagi ägedat, mida tahaks. Sellessuhtes on mul praktikakoht ka halvas kohas… Täpselt ostukeskuse/marketi kohal. Ja kahe nädala jooksul ei ole ma endiselt jõudnud kõiki sealseid poode läbi käia.

Pühapäeval oli meil jälle shoppamise tuur aga käisime veel ka Hyde Parkis, kuhu soovitas mul mu lemmik kolleeg minna. See on megaaaa suur. Me käisime sealt väga väikese osa läbi, aga see, mis nägime oli mega ilus. Plaanime üks nädalavahetus selle uuesti ette võtta ja seekord ehk jõuame selle kogu suuruses läbi käia.

Ilmad on endiselt ilusad olnud, pühapäev oli pisut jahedam. Teise nädala jooksul me kordagi vihma ei saanud, juhhhuuu.

See lubatud türklaste postitus tuleb siis kui nad on ära läinud, et siis saab ühe postitusega ära kirjutada kõik, mis kirjutada on. 😀

Praeguseks on kõik vist 🙂

S.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s